Masáže pro děti i pro rodiče

Jitka Vykouková

Proč dělám terapii a rodičovské poradenství

Jitka Vykouková

Jitka Vykouková

V roce 2011 jsem se začala zajímat o psychoterapii zaměřenou na tělo - bodyterapii - a objevila léčivou sílu doteků. Absolvovala jsem kurs Terapeutická práce s dotekem, který mne přesvědčil, že jsem se vydala správnou cestou. Pak následoval dlouhodobý výcvik v bodyterapii. Abych měla ucelenější pohled na biodynamiku, absolvovala jsem také kurs Alpha nursingu (péče o miminko) a kurz Terapeutické masáže a deep draining. Objevila jsem tím nový pohled na psychický vývoj člověka a nové možnosti, jak řešit zdravotní problémy. Zažívám tím i nový přístup sama k sobě. Během kurzů jsem prošla hlubokým vývojem, který mne posouvá stále vpřed.

Biodynamická psychologie, bodyterapie (Mona Lisa Boyesen) Dornova metoda II Alpha nursing poradkyně (Mona Lisa Boyesen) Terapeutická práce s dotekem (Květa Palusková) Terapeutické masáže a deep draining Dornova metoda a Breussova masáž (Robert Al Aref) Autotrakční terapie páteře Psychosomatika Sportovní, rekondiční a regenerační masáže

Můj cíl

Mám radost, když mohu svými znalostmi a zkušenostmi pomáhat ostatním lidem. Chci pomáhat především nejmenším dětem v jejich startu do života. Sama mám již dvě dospělé samostatné děti a jsem šťastná, že žijí svůj vlastní spokojený život.